UA-58664777-1
 

טיפולים בהשתלות שיניים צוברים תאוצה בשנים האחרונות ונותנים פתרונות חדשניים לבעיות מחסור בשיניים. 

הרבה שאלות עולות כאשר אנחנו שוקלים טיפול הכולל השתלת שיניים.

אם אתם עומדים או מעוניינים לעבור השתלות שיניים, אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו, להגיע לבדיקה ובניית תוכנית טיפול שמתאימה לכם

ולקבל חוות דעת מקצועית ביותר ממרפאה עם נסיון עשיר ביותר. 

 

מרפאת השיניים של ד״ר פימה הינה מרפאה בעלת וותק של מעל ל 30 שנות נסיון ומאות לקוחות מרוצים אשר החליטו לבצע השתלות שיניים במחירים נוחים ואיכות ללא פשרות.

 

מהם שתלים ? 

שתלים הם הפתרון המודרני לשיניים חסרות, מטרתם היא להחליף את את השורשים החסרים בלסת המטופל , ולהעניק בסיס חזק ויציב לתחליפים שיקומיים קבועים כגון - כתרים וגשרים או נשלפים כגון תותבות.

מה היתרון בשתלים ?

עד לעידן השתלים, שיקום קבוע (כתרים או גשרים) היה מתבסס על שיניים בריאות, על מנת לשקם אזור ללא שיניים היה צורך להשחיז שיניים בריאות כדי להוות בסיס לשיקום הקבוע.

היום , שתלים שנאחזים בעצם מחליפים את שיטה זו ובכך נותנים פתרון משמר ואסתטי יותר.

 

למה להחליף שיניים חסרות ? 

חסרון בשיניים טבעיות בעקבות עקירה , טראומה או חוסר התפתחות ,

גורמות למטופל לחוסר נוחות בכמה אופנים : חסרון אסתטי של שן חסרה , קושי בדיבור ופונטיות , אי נוחות , חוסר תפקוד בלעיסה, ירידה בבטחון עצמי אי נוחות ואיבוד גובה עצם.

האם השתלת שיניים זה תהליך כואב?

התשובה היא לא ! , 

עם השנים הטכנולוגית ההשתלות התפתחה ,סוגי השתלים, שיטות ההשתלה והמכשור לביצוע תהליכים אלו התקדם בקצב מסחרר, יחד עם זאת הדגש ליישום טכניקות מתקדמות להפחתת הכאב שלאחר הטיפול, קיבל תשומת לב רחבה. היום אנחנו יכולים להעיד שכאב לאחר טיפול בהשתלת שיניים הינו נדיר מאוד וכמעט כל המטופלים שעברו טיפול בהשתלת שיניים במרפאתנו חזרו לשגרה מלאה ביום שלמחרת הטיפול.

האם כל אחד יכול לעבור השתלת שיניים? 

לא! , למרות שמרבים היום לפרסם "השתלות שיניים ביום אחד" , אי אפשר להבטיח הבטחה כזאת מאחר וכל מטופל מגיע עם רקע רפואי שונה ותנאים שונים, לכן אנו לא מאמינים ב"יעוץ טלפוני" בטיפולים כאלו, 

בדיקת רקע רפואי, רקע דנטלי צילומי סיטי וחוות דעת הרופא המטפל הינם תנאי הכרחי לקבלת החלטה לפני ביצוע השתלת שיניים . 

מה זה השתלת שיניים מונחת מחשב ?

תכנון יסודי של מהלך ההשתלה הינו תנאי הכרחי להצלחת הטיפול ומשפיע באופן ישיר על עתיד השתלים, שלב זה כולל קריאה מדוייקת של צילומי CT , תכנון מיקום וזוויות השתלים, למרות פריצות הדרך וההתקדמות האדירה בתחום השתלות השיניים בשנים האחרונות, עדיין שלב ביצוע ההשתלות הסופי לאחר התכנון תלוי לחלוטין בכישורי והחלטות הרופא במהלך הניתוח.

מחקרים רבים מראים שהנסיון של הרופא המטפל חשוב ביותר , אך יחד עם זאת תמיד קיים פער בין התכנון לבין הביצוע גם אצל הרופאים הכי מנוסים בתחום, לפעמים הפער הזה הוא שיגרום לשתלים להכשל ולהיפלט בעתיד ולפעמים הוא זה שיגרום לסיבוכים במהלך הניתוח.

 

הפיתוחים האחרונים בתחום ההשתלות מתמקדים בצמצום הפער הזה, במטרה להגיע לתוצאות מדויקות כמה שיותר ואפילו מדויוקת יותר מרופא מנוסה מאוד. זאת ניתן לעשות באמצעות סד כירוגי מונחה מחשב,

איך זה עובד? 

המטופל נשלח לצילום C.T  מיוחד, צילום זה עובר לתוכנה במחשב בה ניתן לתכנן מראש את מיקום השתלים ואפילו את הכתרים בחלל בפה , התוכנה יודעת לייצר מודל בתלת מימד וכך מתקבלת דוגמא של הפה של המטופל עם השתלים ועם הכתרים וכל זה עוד לפני שהמטופל הגיע לרופא או שבוצע טיפול כלשהו.

כשהמטופל מגיע למרפאה , הרופא מבצע את השתלים דרך סד ,שמנחה אותו בדיוק מירבי עד לרמת החצי מ"מ, בדיוק כפי שתוכנן מראש במחשב.

התוצאה הסופית היא יכול מיקום שתלים ברמת דיוק גבוהה ביותר גם בתנאים קשים, הפחתת הסיבוכים ולא פחות חשוב קיצור זמן העבודה.

 

האם אתם מבצעים השתלות מונחות מחשב?

כמובן, במרפאת השיניים שלנו, אנו מאמינים שהתחדשות טכנולוגית ופתרונות מתקדמים הינם כלי הכרחי לתוצאות טובות, לכן אנו דואגים להביא את האמצעים המתקדמים ביותר בכל תחום ויותר מכך, להתאים לכל מטופל את הטיפול הטוב ביותר בשבילו מתוך מגוון אפשרויות רחב. 

כחלק משיטת עבודה זו אנו מציעים גם השתלות מונחות מחשב שכבר הוכיחו את עצמן בקרב עשרות מטופלים שאף פתרון אחר לא עזר להם עד שהגיעו אלינו.